HD6417750SVF133 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    HD6417750SVF133
  • Описание
    Renesas Electronics HD6417750SVF133 Connectivity: EBI/EMI, FIFO, SCI, SmartCard Core Processor: SH-4 Core Size: 32-Bit Data Converters: - Eeprom Size: - Number Of I /o: 28 Operating Temperature: -20?°C ~ 75?°C Oscillator Type: External Package / Case: 208-QFP Peripherals: DMA, POR, WDT Program Memory Size: - Program Memory Type: ROMless Ram Size: 24K x 8 Series: SuperH?® SH7750 Speed: 133MHz Voltage - Supply (vcc/vdd): 1.4 V ~ 1.7 V